Technologie výroby

Obrábění

Výroba součástek probíhá na CNC strojích značky Goodway. Při výrobě jsou použity moderní vysokokapacitní stroje s maximální přesností. Stroje jsou vybaveny protivřetenem a podavačem tyčového materiálu pro délku tyče až 3300mm.

stroje na výrobu součástek
stroje na výrobu součástek

Galvanovna

V galvanovně probíhá špičková povrchová úprava výrobků, která zajišťuje odolnost vůči vnějším vlivům. Vrstva chromu je 18–20µm.

Díly určené k pokovení jsou zavěšovány na rámy, speciálně konstruované k tomuto účelu. Kromě upínacích háčků je celý povrch rámu opatřen nevodivou vrstvou. Po navěšení jsou pouze díly součástí elektrického obvodu, což zaručuje vysokou kvalitu galvanické vrstvy.

postup galvanování
postup galvanování

Kompletace

Kompletace výrobků je prováděna ručně, přičemž každý jednotlivý kus prochází důslednou několikastupňovou kontrolou kvality.

kovové součásti šetřičů
plastové součástky šetřičů

Výrobky jsou baleny v krabičkách po deseti kusech a následně umístěny do kartonové krabice o 500 kusech. V této fázi jsou výrobky připraveny pro expedici.

zboží připraveno k expedici
krabičky a šetřiče WATERSAVERS

Kovové součásti

Používáme mosaz CuZn40Pb2 nejvyšší jakostní třídy, která je určena pro obrábění na automatických strojích.

mosazné součásti šetřičů

Plastové součástky

Plastové součástky jsou lisovány pomocí forem na moderních strojích. Používáme vysoce odolný materiál, který snese teploty až 179°C a je velmi odolný proti chemikáliím.

stroje na výrobu plastových součástek
stroje na výrobu plastových součástek

Vysoká kvalita výroby je zajišťována systémem managementu jakosti podle normy ISO 9001:2009 a ISO/TS 16949:2009. Kvalitní výrobní postupy a špičkový materiál zajišťují dlouhou životnost výrobku, která přesahuje 20 let.

EnglishDeutschfrançaisitalianoEspañol

 2006–2022 WATERSAVERS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena
 Luboš Macháček