Nákupní řád

Objednávka

Objednávku zboží vytvoříte postupem, který je podrobně popsán v  návodu Jak nakupovat. Po odeslání objednávky Vám bude zároveň automaticky odesláno e-mailem její potvrzení. V případě, že v potvrzení objednávky naleznete nesrovnalosti nebo chybné údaje, případně neobdržíte-li informační e-mail o vytvoření objednávky, neprodleně nás kontaktujte e-mailem.

Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením akceptace na e-mailovou adresu kupujícího uvedenou kupujícím v objednávkovém formuláři. Tímto okamžikem je uzavřena kupní smlouva.

Daň z přidané hodnoty

DPH pro veškeré nabízené zboží činí 21%. Cena předmětu koupě včetně DPH je zobrazena u jednotlivých položek v e-shopu.

Odstoupení od kupní smlouvy uzavřené při použití prostředů komunikace na dálku

V souladu s čl. VI. obchodních podmínek má odběratel právo odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodů do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba předat zpět zakoupené zboží. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží. K vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument potvrzující zakoupení výrobku u naší společnosti.

Prohlášení o odstoupení od smlouvy lze učinit prostřednictvím formuláře pro odstoupení od smlouvy a to jeho vyplněním a zasláním poštou na adresu sídla prodávajícího nebo e-mailem na e-mailovou adresu prodávajícího.

Shrnutí vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

  • Od kupní smlouvy je možné odstoupit do čtrnácti kalendářních dnů.
  • Rozbalením ani použitím zboží nezaniká právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu.
  • Zboží nemusí být vráceno v originálním obalu, avšak dodavatel má právo na úhradu nákladů spojených s novým zabalením zboží.
  • Je možné vrátit i zboží použité a poškozené, avšak dodavatel má opět právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou teoreticky dosáhnout i plné ceny zboží.
  • Zákazník obdrží své peníze nejpozději do 14 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy.

Adresa pro vrácení zboží

WATERSAVERS, s.r.o.
Jungmanova 494/13
664 51 Šlapanice
Česká republika

Zrušení objednávky ze strany WATERSAVERS on-line

Dodavatel si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

  • zboží se již nevyrábí nebo nedodává,
  • změnila se výrazným způsobem cena.

V případě, že tato situace nastane, se dodavatel zavazuje, že odběratele neprodleně kontaktuje e-mailem nebo telefonicky a domluví s odběratelem další postup (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky, …).

Způsob platby a dodání předmětu koupě

V současné době zasíláme zboží prostřednictvím České pošty, DPD nebo Slovenské pošty. Nabízíme taktéž výdejní místa.

Jako způsob platby lze zvolit buď dobírku (platba je uskutečněna při převzetí zboží) nebo bankovní převod.

Termín expedice zboží

Termín expedice zboží je do 10 pracovních dnů ode dne přijetí objednávky, a nebo při platbě bankovním převodem ode dne připsání požadované částky na bankovní účet. Zboží je expedováno v pracovní dny, uvedený desetidenní termín se vztahuje na tyto dny. Uváděné termíny vycházejí z informací o skladových zásobách, dále z informací poskytovaných dodavateli, dovozci a výrobci a proto termíny nejsou závazné, ale pouze předpokládané.

Ochrana osobních dat

Veškeré osobní údaje, které odběratel poskytuje, slouží výhradně k bezproblémovému vyřízení a zpracování objednávky.

E-mail nebude nikdy použit pro zasílání nevyžádané pošty, pokud tak odběratel nesvolí při vytvoření objednávky. Dodavatel se zavazuje, že osobní data odběratelů jsou ukládána v zabezpečené databázi a nejsou poskytována třetím stranám. Tyto údaje jsou nutné pro zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a přípravu marketingových akcí.

EnglishDeutschfrançaisitalianoEspañol

 2006–2024 WATERSAVERS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena