Nákupní řád

Objednávka

Objednávku zboží vytvoříte postupem, který je podrobně popsán v  návodu Jak nakupovat. Po odeslání objednávky Vám bude zároveň automaticky odesláno e-mailem její potvrzení. V případě, že v potvrzení objednávky naleznete nesrovnalosti nebo chybné údaje, případně neobdržíte-li informační e-mail o vytvoření objednávky, neprodleně nás kontaktujte e-mailem.

Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením akceptace na e-mailovou adresu kupujícího uvedenou kupujícím v objednávkovém formuláři. Tímto okamžikem je uzavřena kupní smlouva.

Daň z přidané hodnoty

DPH pro veškeré nabízené zboží činí 21%. Cena předmětu koupě včetně DPH je zobrazena u jednotlivých položek v e-shopu.

Odstoupení od kupní smlouvy uzavřené při použití prostředů komunikace na dálku

V souladu s čl. VI. obchodních podmínek má odběratel právo odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodů do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba předat zpět zakoupené zboží. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží. K vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument potvrzující zakoupení výrobku u naší společnosti.

Prohlášení o odstoupení od smlouvy lze učinit prostřednictvím formuláře pro odstoupení od smlouvy a to jeho vyplněním a zasláním poštou na adresu sídla prodávajícího nebo e-mailem na e-mailovou adresu prodávajícího.

Shrnutí vrácení zboží ve 14 denní lhůtě

  • Od kupní smlouvy je možné odstoupit do čtrnácti kalendářních dnů.
  • Rozbalením ani použitím zboží nezaniká právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu.
  • Zboží nemusí být vráceno v originálním obalu, avšak dodavatel má právo na úhradu nákladů spojených s novým zabalením zboží.
  • Je možné vrátit i zboží použité a poškozené, avšak dodavatel má opět právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou teoreticky dosáhnout i plné ceny zboží.
  • Zákazník obdrží své peníze nejpozději do 14 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy.

Adresa pro vrácení zboží

WATERSAVERS, s.r.o.
Jungmanova 494/13
664 51 Šlapanice
Česká republika

Zrušení objednávky ze strany WATERSAVERS on-line

Dodavatel si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

  • zboží se již nevyrábí nebo nedodává,
  • změnila se výrazným způsobem cena.

V případě, že tato situace nastane, se dodavatel zavazuje, že odběratele neprodleně kontaktuje e-mailem nebo telefonicky a domluví s odběratelem další postup (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky, …).

Způsob platby a dodání předmětu koupě

V současné době zasíláme zboží prostřednictvím České pošty, DPD nebo Slovenské pošty. Nabízíme taktéž osobní odběr a výdejní místa.

Jako způsob platby lze zvolit buď dobírku (platba je uskutečněna při převzetí zboží) nebo bankovní převod. V případě osobního odběru lze platit i hotově.

Termín expedice zboží

Termín expedice zboží je do 10 pracovních dnů ode dne přijetí objednávky, a nebo při platbě bankovním převodem ode dne připsání požadované částky na bankovní účet. Zboží je expedováno v pracovní dny, uvedený desetidenní termín se vztahuje na tyto dny. Uváděné termíny vycházejí z informací o skladových zásobách, dále z informací poskytovaných dodavateli, dovozci a výrobci a proto termíny nejsou závazné, ale pouze předpokládané.

Ochrana osobních dat

Veškeré osobní údaje, které odběratel poskytuje, slouží výhradně k bezproblémovému vyřízení a zpracování objednávky.

E-mail nebude nikdy použit pro zasílání nevyžádané pošty, pokud tak odběratel nesvolí při vytvoření objednávky. Dodavatel se zavazuje, že osobní data odběratelů jsou ukládána v zabezpečené databázi a nejsou poskytována třetím stranám. Tyto údaje jsou nutné pro zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a přípravu marketingových akcí.

slovenčinaEnglishDeutschfrançaisitalianoEspañol

 2006–2018 WATERSAVERS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena
 Luboš Macháček