Aktuality ze světa
a domova

Nejaktualnější informace naleznete na naší Facebookové stránce.

přejít na Facebook

Podzemních vod v Česku hrozivě ubývá

mapa úbytku vody

Podzemní vody v České republice hrozivě ubývají. Jejich nedostatkem mohou být při několikaletém suchu ohroženy až dvě třetiny území Česka. Situaci navíc mohou výrazně zhoršit i nadměrné odběry vody, při kterých se podzemní zásoby nestačí doplňovat.

přečíst celý článek

Slovinsko přidalo právo na vodu do základní listiny práv a svobod

muž ve vodě

Parlament přijal dodatek prohlašující bohaté státní zásoby čisté vody za „veřejný majetek spravovaný státem“, a nikoliv „tržní komoditu“". Slovinsko dodatkem ustanovuje přístup k pitné vodě jako základní právo všech občanů v reakci na obecné snahy o její komercializaci.

přečíst celý článek

Nová značková prodejna v Praze

šplouchající voda na ženu

Ve spolupráci se společností SATRAPA yachting, s.r.o. otevíráme novou značkovou prodejnu v Praze. Prodejna bude otevřena dne 17.10.2016.

zjistit více

Slabě protékající toaleta může stát až 28835Kč ročně

statistika vody

Přečtěte se zajímavá fakta o vodě. Zjistíte tak průměrnou cenu vodného v ČR, kolik stojí vodné a stočné každého obyvatele ročně i jaké výdělky mají vodárenské společnosti.

přejít na zdroj

Máme největší lány v EU, půda nezadrží vodu a je mrtvá, shodují se odborníci

kombajn na poli

Pokud se nechceme o krajinu, půdu a vodu starat z lásky a vděčnosti, mělo by to být alespoň ze strachu. Bez přírody se totiž neobejdeme…

přečíst celý článek

Nejméně podzemních vod od roku 1981

žena s vodou v ruce

Voda je ve světě, ale už i v Česku, stále dražším zbožím. Hladiny hlubokých zdrojů podzemní vody jsou na historickém minimu. Voda podraží…

přečíst celý článek

Posíláme výzvu vládě

vrak lodi v pustině

Kam až necháme zajít plýtvání s vodou? Uvědomujeme si, co to může způsobit nebo se poučíme? Věříme, doufáme, že budeme moudří a budeme se chovat hospodárně. Snažíme se předejít tomu nejhoršímu. Bez vody život končí. Sledujete reakce politiků na výzvu vládě.

zjistit více

Skvělé zprávy! Právě jsme dokončili Balíček pro domácnosti

akční balíček pro domácnost

Perfektně vyhovuje rodinám v bytech s umyvadlem, dřezem, sprchou a toaletou. Nyní můžete snadno hospodařit s vodou a energiemi i vy… už se není na co vymlouvat. Navíc získáte BONUSový šetřič. WATERSAVERS® – kvalita, které věří desetitisíce klientů.

zjistit více o balíčku

Brněnský vynález má ušetřit až polovinu vody spotřebované v domácnostech

průtok vody a kartáček

Brněnská rodinná firma WATERSAVERS® vynalezla konstrukci perlátoru, s jejíž pomocí se dá ušetřit až polovina vody, kterou lidé spotřebují. Perlátory jsou provzdušňovací zařízení, která se montují na vodovodní baterie. Některé fungují na systému kovových sítěk, zjemňujících proud vody, jiné přímo omezují průtok a díky vzduchovým bublinkám vytváří dojem plného proudu…

přečíst celý článek

7 tipů, jak ušetřit peníze za vodu a její ohřívání

šplouchající voda na ženu

Víte, že 20% výdajů za energie běžné domácnosti spolyká ohřev teplé vody? Podívejte se na 7 praktických tipů, které dokáží čtyřčlenné rodině ušetřit 5 až 8 tisíc ročně na účtech za vodu a její ohřev. Správně vybrané šetřiče vody umí skvělé věci. Ideální je nakombinovat je s triky, které nestojí ani korunu. Přesvědčte se, že ani větší úspora vody neznamená ztrátu pohodlí…

přečíst celý článek

Časopis PROFIT: Co dokáží perličky vzduchu

kompletování šetřičů vody WATERSAVERS

Těší nás, že náš příběh vzniku a šetřiče zaujal redakci časopisu PROFIT tak, že nás uvedli v sekci „Příběh úspěchu“. Přečtěte si důvod vzniku šetřičů, co dokáže intenzivní provzdušnění proudu, jak se bráníme plagiátům z Číny a mnoho dalšího… Náš příběh najdete na straně 2224.

přečíst celý článek
slovenčinaEnglishDeutschfrançaisitalianoEspañol

 2006–2018 WATERSAVERS, s.r.o. – všechna práva vyhrazena
 Luboš Macháček