Certifikáty, hygienické testy
Kvalitní zpracování

Ohříváte méně vody
Šetříte paliva

20 min práce a 1 000 Kč ušetří až
200 000 Kč

Úspora vody a energie až 70 %
Šetříte peníze

Rychlá instalace
Zachování komfortu

Ušetříme Vám 50% vody a k tomu 4,5x více energie než LED žárovky

Spotřeba energie v domácnosti

Produkty WATERSAVERS® šetří zároveň vodu a energie na její ohřev. LEDka šetří pouze elektřinu a ještě na „špatném místě“. Naše produkty šetří ve srovnání s LEDkami cca 4,5x větší množství energie a k tomu šetříme i vodu. Úspora se tedy kumuluje.

Chcete-li si tak podstatně snížit faktury za energie a vodu, sáhněte po našem jednoduchém řešení. Instalace našich šetřičů je stejně jednoduchá jako vyměnit žárovku.

Ptátete se kde je háček? My o žádném nevíme. Sami šetřiče používáme.

101 tipů jak šetřit vodu – emailem ZDARMA

e-book 101 tipů jak šetřit vodu

LED žárovky jsou dnes skutečný hit co se úspor týká, pojďme tedy srovnat naše šetřiče s těmi nejlepšími LEDkami. Každý ví, že ty nejlepší LEDky dokáží ušetřit až 90% energie, málokdo však ví, že osvětlení se podílí na celkové spotřebě energie domácnosti pouze z 2,6%. Šetří se sice hodně, ale na špatném místě – vyjídáte pouze drobky z koláče spotřeby.

Vybavit domácnost šetřiči WATERSAVERS® je zpravidla levnější než vybavit stejnou domácnost LED žárovkami, protože cena za jeden kus je přibližně stejná – kvalitní LEDka stojí 200–400Kč. Počet světel v domácnosti je ale vyšší než počet baterií, sprch a toalet. Navíc s WATERSAVERS® šetříte na správném místě, na ohřevu vody. Snadno tak dosáhnete úspory 50% na ohřev vody – ukousnete si pořádné sousto.

Spotřeba vody v domácnosti

zobrazit podrobnější graf

Příběh hospodárného řešení

přejít do e-shopu
úsporné řešeníinvesticeúspora energiišetří snávratnost investice
WATERSAVERS® cca 1000 8–12% elektřinou/plynem a vodou 1–3 měsíců
LED žárovky cca 2000 2,4% elektřinou 24–72 měsíců

WATERSAVERS – darujte úsporu. Nad 1500Kč dopravné ZDARMA.

Ukázka z našich referencí

Hlavní výhody našich šetřiců

  • šetří, šetří, šetří
  • 5 let záruka, vydrží 20 let a více
  • kvalitní materiály, silně pochromované
  • antivápenné, hygienické – konec legionelle
  • komfortní, nastavitelné dle potřeby
  • rychlá instalace
  • skvělá návratnost investice
další výhody šetřičů

Zarazte ihned plýtvání a začněte šetřit

Mohlo by Vás zajímat

vrak lodi

Posíláme VÝZVU VLÁDĚ

Kam až necháme zajít plýtvání s vodou? Uvědomujeme si, co to může způsobit nebo se poučíme? Věříme, doufáme, že budeme moudří a budeme se chovat hospodárně. Snažíme se předejít tomu nejhoršímu. Bez vody život končí. Sledujete reakce politiků na VÝZVU VLÁDĚ.

zobrazit více
průtok vody a kartáček

Brněnský vynález má ušetřit až polovinu vody spotřebované v domácnostech

Brněnská rodinná firma WATERSAVERS přišla na konstrukci perlátoru, pomocí které se dá ušetřit až polovina vody, kterou lidé spotřebují. Perlátory jsou provzdušňovací zařízení, která se montují na vodovodní baterie. Některé fungují na systému kovových sítěk, zjemňujících proud vody, jiné přímo omezují průtok a díky vzduchovým bublinkám vytváří dojem plného proudu...

celý článek
šplouchající voda na ženu

7 tipů, jak ušetřit peníze za vodu a její ohřívání

Víte, že 20 % výdajů za energie běžné domácnosti spolyká ohřev teplé vody? Podívejte se na 7 praktických tipů, které dokáží čtyřčlenné rodině ušetřit 5 až 8 tisíc ročně na účtech za vodu a její ohřev. Skvělé věci umí správně vybrané šetřiče vody. Ideální je nakombinovat je s triky, které nestojí ani korunu. Přesvědčte se, že ani větší úspora vody neznamená ztrátu pohodlí...

celý článek
kompletování šetřičů vody WATERSAVERS

Časopis PROFIT: Co dokáží perličky vzduchu

Těší nás, že náš příběh vniku a šetřiče zaujal redakci časopisu PROFIT tak, že nás uvedli v sekci „Příběh úspěchu“. Přečtěte si důvod vzniku šetřičů, co dokáže intenzivní provzdušnění proudu, jak se bráníme plagiátům z Číny a mnoho dalšího… Náš příběh najdete na straně 22 až 24.

celý časopis